• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Vsetko som pislal ako sa ma a pozicka nikde .. ved napiste na javo ze su to oklami a manipulujete z osobnymi udajmi …..ako mame verit potom vasej pozicke ked ju este nikto nedostal
kevin542
kevin542
Dobrý deň,

Vaša žiadosť nebola plne spracovaná. 8.10. ste dostali informáciu zo zákazníckeho centra, že na dokumentoch nie je vidieť všetky potrebné údaje. Požiadali sme Vás, aby ste dodali dokumenty vo vyššej, čitateľnejšej kvalite s viditeľnou informáciou, že sa jedná o dokument, ktorý je na Vaše meno.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den aj ja som dnes poziadala o pozicku poslala som vam dokumenty o ktore ste ziadali viac krat za sebou. Pozicku ste mi zamietli neviem s akeho dovodu. Ako vam mam teraz verit ze moje udaje nezneuzijete? Mate moj citatelny OP celu moju adresu atd… Na stranke je pisane ze pomozete kazdemu tak preco to tak nie je? Dakujem za odpoved
kadernicka
kadernicka
Dobry den aj ja som dnes poziadala o pozicku poslala som vam dokumenty o ktore ste ziadali viac krat za sebou. Pozicku ste mi zamietli neviem s akeho dovodu. Ako vam mam teraz verit ze moje udaje nezneuzijete? Mate moj citatelny OP celu moju adresu atd… Na stranke je pisane ze pomozete kazdemu tak preco to tak nie je? Dakujem za odpoved
Dobrý deň,

doklad totožnosti sme si žiadali dvakrát kvôli tomu, že prvýkrát neboli čitateľné.
Dôvod zamietnutia pôžičky uvedieme do správy po prihlásení sa do portálu Finzo.sk.
Pracujeme pod zákonom o ochrane osobných údajov. Môžete nám však poslať žiadosť o zrušenie účtu cez správu na portáli.

S pozdravom,
Finzo.sk
st.anci
Dobrý deň. V piatok som žiadala o pôžičku , môžete mi napísať kedy prídu a či vôbec prídu peniaze na účet. Ďakujem
Dreisigova68
Dreisigova68
Dreisigova68
Dobrý deň,

v piatok Vám boli zaslané peniaze na Váš účet. Bankový prevod trvá maximálne 2 dni.

S pozdravom,
Finzo.sk
st.anci
ako môžem požiadať ešte o jednu pôžičku?
Dreisigova68
Dreisigova68
Dreisigova68
Dobrý deň,

vo Vašom prípade to bude možné až po prijatých niekoľkých splátkach načas. Pre viac informácii prosím využívajte internú poštu
https://finzo.sk/sk/ucty/schranka/

Finzo.sk
st.anci
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in