• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Dobry den, ked som zaslala vsetky potrebne doklady, tzn. kopiu OP aj vypisy z uctu a v shcranke sprav vidim, ze je to vsetko spracovane, kedy dostanem informaciu, resp. kde ju nanjdem info, ci mam pozicku schvalenu, resp. v akej vyske mi ju mozte scvhalit?
Juliska
ako mam autorizovat ucet
Mito1907
Akurad som si poziadala o uvar prosim vas kedy a ako sa dozviem niaky vysledok. Fakujem
Orsosova
Akurad som si poziadala o uvar prosim vas kedy a ako sa dozviem niaky vysledok. Fakujem
Dobrý deň,

v pracovných dňoch od 9.00 do 17.00 vybavíme všetky žiadosti v čo najkratšom čase. Pokiaľ sa zaregistrujete a počas registrácie nám poskytnete scan občianskeho preukazu, odpoveď máte do 15min. Prosím, sledujte info na portáli.

Finzo.sk
st.anci
Mito1907
Dobrý deň,

pravdepodobne ste mali na mysli proces, kedy počas registrácie Vám príde 5ciferný PIN kód SMSkou na mobil. Zrejme ste ho zadali a úspešne pokračovali ďalej, keďže vidím Vašu registráciu ako dokončenú.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den, ked som zaslala vsetky potrebne doklady, tzn. kopiu OP aj vypisy z uctu a v shcranke sprav vidim, ze je to vsetko spracovane, kedy dostanem informaciu, resp. kde ju nanjdem info, ci mam pozicku schvalenu, resp. v akej vyske mi ju mozte scvhalit?
Dobrý deň,

po spracovaní občianskeho preukazu môže každý klient vidieť po prihlásení svoje skóre alebo rating. Pokiaľ je nad 801, pôžičku má schválenú automaticky. V opačnom prípade požadujeme 6 mesačný výpis z bankového účtu. Pokiaľ po spracovaní výpisov máte skóre nad 601, máte schválenú pôžičku a nastavenú výšku, v akej si ju môžete vziať.
Pri skóre do 600 Vám žiaľ poskytnúť momentálne pôžičky nemôžeme.

Finzo.sk
st.anci
Podľa čoho sa počíta skore?
simonarehakova
simonarehakova
Dobrý deň,

skóre sa vypočíta na základe údajov z registrov. Ovplyvniť ho môžu demografické údaje klienta a informácia, či je klient vlastníkom nehnuteľnosti. Vo viacerých prípadoch si žiadame 6 mesačný výpis z bankového účtu, čo takisto ovplyvní skóre klienta.

Finzo.sk
st.anci
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in