• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Dobrý deň.

U mňa to trvalo trochu dlhšie, kým som našiel investorov a musel som aj zdvihnúť mierne úrok. Napokon to ale vyšlo.
Čo vysoko oceňujem je prístup z centra. Na každý moj mail som veľmi rýchlo dostal odpoveď a bola to naozajstná ochota poradiť.

Odporúčam!!

Lubo
LuboW
odporucam supeeer ludia a cely tim
zlatusik
Myslim si,ze ty co otporucaju finzo su sami sebe robia reklamu,spocutia kolegov vam uprimne neverim,pisete ze clovek musi mat viac ako 600 na schvalenie pozicky a ja som mala 790 a nic dakujem,ste velmi ochotna spolocnost a este aj velmi rychlo odpovedate,tak ako vas tu chvalia ,tak to musim vyvratit,bud tu je u vas iba jeden clovek co odpoveda na spravy ale jedno viem nieste v NBS a ako ste pisaly,vela veci tak neverim nicomu a nikomu v takejto spolocnosti
Petra34
Nie je to pravda pozicku som dostala behom par minut a na ucte do 12 hodin ,su ferovi a ustretovy na milion percent
zlatusik
Ďakujeme veľmi pekne za pozitívne ohlasy na Finzo.sk
Ľudia, ktorí stoja za správou stránky a klientov dostali túto pozitívnu spätnú väzbu a veľmi ich potešila.

Pani Petra 34, ospravedlňujeme sa Vám za dlhší proces spracovania Vašej žiadosti. Museli sme sa interne dohodnúť, ako budeme riešiť klientov, ktorí nie sú občanmi SR, ale majú tu trvalý pobyt.
Čo sa týka Vášho skóre - po našej spoločnej komunikácii sme túto tému na fóre uzavreli a doriešili cez mailbox vo Vašom prihlasovacom konte.

Finzo.sk
st.anci
Myslim si,ze ty co otporucaju finzo su sami sebe robia reklamu,spocutia kolegov vam uprimne neverim,pisete ze clovek musi mat viac ako 600 na schvalenie pozicky a ja som mala 790 a nic dakujem,ste velmi ochotna spolocnost a este aj velmi rychlo odpovedate,tak ako vas tu chvalia ,tak to musim vyvratit,bud tu je u vas iba jeden clovek co odpoveda na spravy ale jedno viem nieste v NBS a ako ste pisaly,vela veci tak neverim nicomu a nikomu v takejto spolocnosti
Dobrý deň,

pozreli sme si komunikáciu a registráciu v NBS sme nespomínali. Je to z dôvodu, že spoločnosť Finzo.sk je portál - sprostredkovateľ medzi investormi (fyzickými osobami) a žiadateľmi o úver (fyzické osoby). Preto sa na Finzo.sk nevzťahujú obmedzenia tykajúce sa spotrebiteľských úverov. Nejde o spotrebiteľské zmluvy ale ide o zmluvy o úvere podľa obchodného zakonníka medzi spotrebiteľmi navzájom.

Finzo.sk
st.anci
Mate opravnenie spominat verejne co je na mijom ucte atd….Myslim si,ze ked ste seriozna firma tak to nemozete spomenut verejne co a kto si roby na svojom ucte.Takze preco ste zverejnily ze mam vyssie vydavky v stavkovej kancelarii,je to moja vec a inac podla toho to ani posudzovat nemozete lebo je to moja sukromna vec!
Dobrý deň,

neuvádzame Vaše meno, ani žiadne osobné identifikačné údaje. Na základe dohody s Vašim druhom (ktorý zdvihol mobil s uvedeným tel.č.) v skorom čase vymažeme komunikáciu ohľadne Vašej pôžičky.
Budeme veľmi radi, pokiaľ do budúcna budeme riešiť otázky týkajúcej sa Vašej žiadosti priamo cez mailbox vo Vašom prihlasovacom konte.

Finzo.sk
st.anci
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in